logo    Smaltoli  Smaltum Praha  Smalt - stoprocentní tradice 

Úvod »Hrnky - motiv ZOO»Hrnky motiv ZOO vel. 5 - 0,08l » Smaltovaný hrnek 5-0,08 l krémový - KOČKA 06, Smaltum Praha


        

Smaltovaný hrnek 5-0,08 l krémový - KOČKA 06, Smaltum Praha

Prťavý plechový hrnek - malé kafe velký rum. Pro všechny, kdo mají rádi legraci. Nevhodné pro slabší jedince a děti do tří let, mohla by u nich vzniknout závislost na kofeinu a UMu.

 

Číslo produktu: 501050606sm
Naše cena bez DPH : 153,72 Kč (6,15 EUR)
Naše cena s DPH (21 %):
186,00 Kč (7,44 EUR)

Kompletní specifikace

Plechový smaltovaný hrnek s autorským obrázkem oblíbených zvířátek. Výtvarnice Markéta Novotná, firma Smaltum Praha. Hrnek vždy potěší, je to v každém případě osobitý dárek a je jedno, zda bude stát na poličce pro parádu nebo se denně používat.

Plechové smaltované nádobí. Nádobí je určeno k vaření,  ohřevu a  uchovávání jídel a  nápojů. Určeno pro použití na všech druzích sporáků, přímém ohni, pro umývání v myčce na nádobí. Část produkce je výroba na zakázku. Uveďte prosím požadovaný termín dodání. Pokud nebude možné objednané zboží do tohoto termínu dodat, budu Vás obratem informovat. Děkuji. Miloš Stárek.

Es handelt sich um Blechemailgeschirr, es ist zum Kochen auf allen Herdtypen und auf offenem Feuer geeignet, dart auf in die Spülmaschine. Ein Teil der Produktion ist auf den Auftrag. Schreiben Sie bitte das gewünschte Lieferungstermin. Wenn die Ware zu diesem Termin nicht erzeugt wird, informiere ich Sie umgehend. Danke. Miloš Stárek.

NDE2NWUyOW